Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 1.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 1.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 1.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5