Titles you rated
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Time to LeaveRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Russian DollsRated ★ 3.0
Broken EnglishRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 2.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
Bus StopRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0