Movies
Ratings
301
The Iron GiantRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0