Movies
Ratings
35
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0