Movies
Ratings
34
AladdinRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5