Movies
Ratings
1365
Cast AwayRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.0
White NightRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5