Series
Ratings
285
MindhunterRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 3.0- BansheeRated ★ 3.0
- BansheeRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5
FollowersRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0- Blue Mountain StateRated ★ 3.5
- Blue Mountain StateRated ★ 3.5
Blue Mountain StateRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5