Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0