Movies
Ratings
190
Architecture 101Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5