Movies
Ratings
516
GravityRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 1.0
WaterworldRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
CongoRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0