Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- 꿈빛 파 티시엘Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Jane the VirginRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Riverdale Season 5Rated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0