Movies
Ratings
52
PassengersRated ★ 5.0
Temple GrandinRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0