Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0