Series
Ratings
30- JealousyRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 5.0