Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
Mysterious SkinRated ★ 0.5
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.0