Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
Justice League: WarRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
BoundRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 2.5