Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Tower HeistRated ★ 3.5
Facing the GiantsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Open WindowsRated ★ 2.5
Runner RunnerRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Battle of the YearRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
The GamblerRated ★ 2.5
TracersRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0