Movies
Ratings
55
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0