Movies
Ratings
184
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0
UnderdogRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0