Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Animal KingdomRated ★ 4.5
The Capture Season 1Rated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0