Titles you rated
The Truth BeneathRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5