Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
Angel Beats!Rated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
BanG Dream! Season 3Rated ★ 4.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0