Titles you rated
The Running ManRated ★ 3.5
Hot RodRated ★ 2.5
Blink TwiceRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Caught StealingRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5
IcarusRated ★ 4.0
HimRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
FriendshipRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 2.5
Cocaine BearRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0