Movies
Ratings
30
SilmidoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0