Movies
Ratings
552
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
New Year BluesRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Sisyphus’s vacationRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Circle of AtonemenRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.5