Titles you rated
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Moon HeeRated ★ 4.5
- Secret CampusRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 4.0- Go Mom Go!Rated ★ 3.5
- My Lovely FamilyRated ★ 5.0
- Little WomenRated ★ 5.0
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Princess LuluRated ★ 4.0- Bad HousewifeRated ★ 4.0