Series
Ratings
141
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5