Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 2.0