Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 3.5