Movies
Ratings
50
Memories of MurderRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0