Movies
Ratings
69
SerenityRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0