Titles you rated
Real GirlRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0