Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The Elephant on the BikeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0- RickyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0