Movies
Ratings
20- Take OffRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
The BatteryRated ★ 3.0
Turn Left, Turn RightRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.0