Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0