Series
Ratings
152
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0