Movies
Ratings
96
CoralineRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0- Phantom: The Musical LiveRated ★ 5.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Notre Dame de ParisRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0