Movies
Ratings
881
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 3.0
Two Distant StrangersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.5