Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5