Movies
Ratings
171
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Alpha TestRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Turn:The StreetRated ★ 0.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Taylor Swift: The 1989 World Tour - LiveRated ★ 4.0
Folklore: The Long Pond Studio SessionsRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 1.0- P1HRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5