Titles you rated
CallsRated ★ 4.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0- 나라는 가수Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 2.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The Haunted House Season 4-2Rated ★ 2.0
The Haunted House Season 4-1Rated ★ 3.5
The Haunted House Season 3-2Rated ★ 3.0
The Haunted House Season 3-1Rated ★ 4.0
The Haunted House Season 2-2Rated ★ 3.0- The Haunted House Season 2-1Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Lisey's StoryRated ★ 4.0