Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Revue Starlight: The MovieRated ★ 1.5
Revue Starlight: Rondo Rondo RondoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
RunRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Queen CrabRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0