Movies
Ratings
307
Porco RossoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Hidden BladeRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5