Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
BrazilRated ★ 4.5
Sugar Glass BottleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0