Movies
Ratings
944
August RushRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0