Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0