Series
Ratings
30
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
MagicRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5