Movies
Ratings
662
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Kakegurui the Movie Part 2Rated ★ 3.0
Kakegurui: The MovieRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0