Series
Ratings
174
VigilanteRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.5
PornographerRated ★ 3.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0- M&MRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 2.5
- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5