Movies
Ratings
57
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
We Love!Rated ★ 1.0
Inu-OhRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0- Honey Lemon SodaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0